Producenci

Szafki balkonowe

Komody oraz szafki balkonowe są rewelacyjnym sposobem na poradzenie sobie z bałaganem na tarasie. W przypadku mieszkań w blokach czy apartamentowcach mogą one także stanowić dodatkowe miejsce na przechowywanie rzeczy, które nie mają swojego miejsca w domu. Wykonane z wytrzymałych materiałów, a jednocześnie estetyczne i współgrające z przestrzenią w której się znajdują, stają się coraz popularniejszym elementem wyposażenia. W naszej ofercie znalazły się szafki balkonowe w małych, średnich oraz dużych rozmiarach charakteryzujące się różnorodnymi stylami.

Skrzynie i szafy plastikowe

Duża Szafa Transforming Modular 4 Terry Duża Szafa Transforming Modular 4 Terry
Cena: 701,78 zł (netto: 570,55 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka Transforming Modular 2 Terry Szafka Transforming Modular 2 Terry
Cena: 417,01 zł (netto: 339,03 zł )
szt.
zobacz więcej
Duża Szafka Ogrodowa Balkonowa Jumbo 900 XL Terry Duża Szafka Ogrodowa Balkonowa Jumbo 900 XL Terry
Cena: 451,03 zł (netto: 366,69 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafa Balkonowa Ogrodowa 3 Półki J Line 268 Terry Szafa Balkonowa Ogrodowa 3 Półki J Line 268 Terry
Cena: 264,36 zł (netto: 214,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafa Balkonowa Ogrodowa 3 Półki Rattan 268 Terry Szafa Balkonowa Ogrodowa 3 Półki Rattan 268 Terry
Cena: 329,90 zł (netto: 268,21 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafa Balkonowa Ogrodowa Dzielona Base 3700 Terry Szafa Balkonowa Ogrodowa Dzielona Base 3700 Terry
Cena: 632,59 zł (netto: 514,30 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafa Balkonowa Ogrodowa Dzielona J Wood 368 Terry Szafa Balkonowa Ogrodowa Dzielona J Wood 368 Terry
Cena: 316,71 zł (netto: 257,49 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafa Balkonowa Ogrodowa Dzielona Rattan 368 Terry Szafa Balkonowa Ogrodowa Dzielona Rattan 368 Terry
Cena: 316,71 zł (netto: 257,49 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka Ogrodowa Balkonowa Garażowa J Wood 68 Terry Szafka Ogrodowa Balkonowa Garażowa J Wood 68 Terry
Cena: 197,72 zł (netto: 160,75 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafka Ogrodowa Balkonowa Garażowa Rattan 68 Terry Szafka Ogrodowa Balkonowa Garażowa Rattan 68 Terry
Cena: 198,35 zł (netto: 161,26 zł )
szt.
zobacz więcej

Funkcjonalność szafek balkonowych

Szafki balkonowe są meblami, które stopniowo zyskują na popularności, głównie ze względu na zastosowanie charakterystycznych surowców przy ich produkcji. Wyposażenie stojące na zewnątrz narażone jest na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak skrajnie wysokie lub niskie temperatury, a także opadów, które mogą prowadzić do jego niszczenia. Z tego też powodów jest ono często wykonywane z tworzyw sztucznych, które można łatwo wyczyścić lub z drewna pokrytego grubą i nieprzepuszczalną warstwą impregnatu.

Warto zaznaczyć, iż największą wytrzymałością będą się z pewnością cieszyć metalowe szafki balkonowe, aczkolwiek koszt ich zakupu będzie zdecydowanie większy niż pozostałych propozycji. Meble zewnętrzne, które dostępne są w sklepach, często posiadają dodatkowe wzmocnienia, które pozwalają na nich siedzieć lub w przypadku kompletów wypoczynkowych, wyposażone są w skrzynie do przechowywania. Szafki balkonowe z pewnością przydadzą się w mieszkaniach i apartamentach, w których brakuje miejsc służących do magazynowania zgromadzonych przedmiotów.

Nasze szafki balkonowe

Sprzedajemy szafki balkonowe o różnych wymiarach, aby nasi klienci mogli bez problemu zagospodarować z ich pomocą nawet niewielkie przestrzenie. Oferujemy niskie skrzynie, które mogą posłużyć także jako wąskie gablotki na obuwie. Nasza oferta uwzględnia także wysokie szafy balkonowe, w których można bez najmniejszego problemu przechowywać przedmioty o dużych gabarytach czy rzeczy sezonowe, na które brak miejsca w mieszkaniu. Produkty dostępne w sklepie występują w różnych kolorach co pozwala na ich dopasowanie do indywidualnych gustów oraz potrzeb.

Szafki plastikowe - Dobrze zorganizowana przestrzeń

Każdy z nas jest posiadaczem innego balkonu. Ze względu na to, że balkony mają bardzo zróżnicowane wymiary i kształty, aranżacja ich przestrzeni przeważnie nie należy do najprostszych zadań. Balkony bywają zazwyczaj niewielkimi obszarami zewnętrznymi, których urządzenie musi być w pełni przemyślane. Zgodnie z tym przekonaniem, w naszej ofercie można znaleźć kompleksowe szafki plastikowe na balkon, które pozwalają na rozmaite aranżacje. Niektóre modele wyróżniają się wąską konstrukcją, dzięki której można zaoszczędzić cenną przestrzeń. Mimo to posiadają bardzo obszerne wnętrze, które pozwoli pomieścić wszystkie najważniejsze narzędzia czy akcesoria. W ofercie szafek plastikowych na balkon posiadamy zarówno tradycyjne modele stojące, jak i funkcjonalne skrzynie. Każdy z prezentowanych przez nas produktów to połączenie najwyższej jakości, wyjątkowej estetyki i niezwykłej funkcjonalności. Plastikowe meble ogrodowe pozwolą na wytworzenie przemyślanej przestrzeni, która zagwarantuje najwyższy poziom funkcjonalności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl