Producenci

Szuflady warsztatowe

Warsztat to dla niejednego fachowca prawdziwe centrum dowodzenia. W tym właśnie miejscu odbywają się kompleksowe naprawy i obróbki. W celu stworzenia jak najbardziej przestronnego i profesjonalnego warsztatu należy logicznie przemyśleć plan całej przestrzeni, tak by gwarantował zarówno komfort, jak i przejrzystość całej pracy. W związku z tym przygotowaliśmy szeroką ofertę szufladek warsztatowych, które za pomocą swoich unikatowych właściwości pozwolą na utrzymanie należytego ładu w całym wnętrzu. Dzięki temu warsztat zyska profesjonalny charakter, który docenią wszyscy klienci. Szufladki warsztatowe to także niezwykle atrakcyjny produkt dla samego fachowca, który pozwoli mu na najwyższy poziom klarowności. Uporządkowana praca zawsze przynosi lepsze rezultaty!

Organizer Modułowy 1 Szufladka 414 ArtPlast Organizer Modułowy 1 Szufladka 414 ArtPlast
Producent: ArtPlast
Cena: 11,46 zł (netto: 9,32 zł )
szt.
zobacz więcej
Organizer Modułowy 12 Szufladek 613T ArtPlast Organizer Modułowy 12 Szufladek 613T ArtPlast
Producent: ArtPlast
Cena: 72,80 zł (netto: 59,19 zł )
szt.
zobacz więcej
Organizer Modułowy 2 Pojemniki 1911 ArtPlast Organizer Modułowy 2 Pojemniki 1911 ArtPlast
Producent: ArtPlast
Cena: 19,14 zł (netto: 15,56 zł )
szt.
zobacz więcej
Organizer Modułowy 24 Szufladki 501T ArtPlast Organizer Modułowy 24 Szufladki 501T ArtPlast
Producent: ArtPlast
Cena: 62,53 zł (netto: 50,84 zł )
szt.
zobacz więcej
Organizer Modułowy 3 Pojemniki 1901 ArtPlast Organizer Modułowy 3 Pojemniki 1901 ArtPlast
Producent: ArtPlast
Cena: 14,66 zł (netto: 11,92 zł )
szt.
zobacz więcej
Organizer Modułowy 8 Szufladek 512T ArtPlast Organizer Modułowy 8 Szufladek 512T ArtPlast
Producent: ArtPlast
Cena: 43,68 zł (netto: 35,51 zł )
szt.
zobacz więcej

Szufladki warsztatowe to sposób na skuteczną pracę

W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć rozmaite szufladki warsztatowe, składające się z całych kompleksowych zestawów bądź modułowych organizerów. Posiadamy zarówno modele stojące, jak i umożliwiające zawieszenie. W zależności od indywidualnych potrzeb dostępne są większe zestawy szuflad warsztatowych, jak i znacznie mniejsze. Różnią się one przede wszystkim liczbą wysuwanych szuflad. Każde z nich umożliwia w pełni dowolną konfigurację narzędzi, co pozwala na mnóstwo zastosowań. Organizery modułowe o różnych wymiarach świetnie sprawdzają się w każdym warsztacie. W ofercie można znaleźć modele odpowiednie dla niewielkich przestrzeni, jak i bardziej rozbudowanych i obszernych. Każda z naszych propozycji w bezpieczny i praktyczny sposób pozwoli na przechowywanie drobnych elementów złącznych, części zamiennych czy narzędzi. Niewielkie detale w szufladkach warsztatowych staną się bardziej widoczne i przejrzyste, co pozwoli na ich szybsze i wygodniejsze odnajdywanie. Dzięki nim można posegregować i uporządkować niezliczoną ilość drobnych przedmiotów.

Najwyższa jakość wykonania i maksymalna wytrzymałość

Decydując się na wyposażenie jakiegokolwiek warsztatu, magazynu czy garażu należy zwracać uwagę na jakość dobieranych produktów. Narzędzia to elementy, które wymagają bezpiecznego i przejrzystego uporządkowania, dlatego do ich przechowywania najlepiej sprawdzają się modułowe i przemyślanie zaprojektowane artykuły. Niektóre akcesoria niepozornie wyglądają, lecz ich waga jest naprawdę zaskakująca. Z tego względu, warsztat należy wyposażyć tylko i wyłącznie w solidne produkty, służące do przechowywania, które zagwarantują ochronę i bezpieczeństwo. Prezentowane przez nas szufladki warsztatowe to niezwykle stabilne modele, wykonane w zgodzie z najnowszą technologią i innowacyjnymi rozwiązaniami. Stworzone są z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i wytrzymałość. Dzięki temu narzędzia będą przechowywane w sposób bezpieczny i kompleksowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl