Odpowiednio wyposażona kuchnia to podstawa dla Pani lub Pana domu. Wszyscy spędzamy w niej sporo czasu każdego dnia, przygotowując posiłki dla siebie lub swoich bliskich. Często zdarza się, że podczas gotowania potrzebujemy dokładnej ilości danego produktu, aby uzyskać właściwą konsystencję czy po prostu pożądany efekt. Do tego celu niezbędne są właściwe i odpowiednie akcesoria. Jednym z nich jest pojemnik z miarką dostępny w naszej szerokiej ofercie. 

Dzbanek z Miarką i Pokrywką 1 L Biały PlastTeam Dzbanek z Miarką i Pokrywką 1 L Biały PlastTeam
Cena: 5,15 zł (netto: 4,19 zł )
szt.
zobacz więcej
Miarka Dzbanek Z Miarką 0,1l PlastTeam Miarka Dzbanek Z Miarką 0,1l PlastTeam
Cena: 2,10 zł (netto: 1,71 zł )
szt.
zobacz więcej
Miarka Dzbanek Z Miarką 0,25l Czarny PlastTeam Miarka Dzbanek Z Miarką 0,25l Czarny PlastTeam
Cena: 3,70 zł (netto: 3,01 zł )
szt.
zobacz więcej
Miarka Dzbanek Z Miarką 0,25l PlastTeam Miarka Dzbanek Z Miarką 0,25l PlastTeam
Cena: 3,31 zł (netto: 2,69 zł )
szt.
zobacz więcej
Miarka Dzbanek Z Miarką 0,2l Palermo PlastTeam Miarka Dzbanek Z Miarką 0,2l Palermo PlastTeam
Cena: 4,38 zł (netto: 3,56 zł )
szt.
zobacz więcej
Miarka Dzbanek Z Miarką 0,5l Palermo PlastTeam Miarka Dzbanek Z Miarką 0,5l Palermo PlastTeam
Cena: 6,06 zł (netto: 4,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Pojemnik Do Mieszania Z Miarką 2 L Biały PlastTeam Pojemnik Do Mieszania Z Miarką 2 L Biały PlastTeam
Cena: 11,23 zł (netto: 9,13 zł )
szt.
zobacz więcej
Pojemnik Do Odmierzania Z Miarką Essentials Curver Pojemnik Do Odmierzania Z Miarką Essentials Curver
Producent: Curver
Cena: 7,43 zł (netto: 6,04 zł )
szt.
zobacz więcej
Pojemnik Na Artykuły Sypkie Suche Z Miarką 1l Curver Pojemnik Na Artykuły Sypkie Suche Z Miarką 1l Curver
Producent: Curver
Cena: 7,80 zł (netto: 6,34 zł )
szt.
zobacz więcej

Pojemnik z miarką i jego właściwości 

Za pomocą pojemników z miarką można dokładnie odmierzyć mleko, sok, wodę lub zupę. To również wspaniałe naczynie służące do miksowania. Za jego pomocą możemy zrobić pyszny shake lub przygotować ciasto na naleśniki. Za sprawą wygodnej i praktycznej rączki do trzymania możemy bezpiecznie miksować lub przenosić naczynie, nie martwić się o zabrudzenie kuchni. 

Wyjątkowa funkcjonalność pojemników z miarką

Pojemnik z miarką jest wyjątkowo stabilny, ponieważ posiada solidną podstawę antypoślizgową z silikonu. Cała konstrukcja jest bezpieczna i w razie upadku nie ulegnie stłuczeniu, ponieważ jest wykonana z polipropylenu. Całość jest wysoce wytrzymała. Na górze pojemnika znajduje się pokrywa, pod którą umieszczona jest uszczelka. Dzięki temu pojemnik jest szczelny. Na tle przezroczystych ścianek widoczna jest miarka, za sprawą której można bez problemu odmierzyć zawartość produktów, używając skali ml lub oz. To niezawodny produkt, dostępny w formie online w bardzo atrakcyjnej cenie. Wspaniałe ułatwienie podczas przyrządzania różnego rodzaju posiłków, a co ważne - łatwe w utrzymaniu w czystości. 

Szereg zastosowań pojemnika z miarką

Ze względu na dużą uniwersalność produktu można wszędzie go ze sobą zabrać. Jest szczelny za sprawą pokrywki oraz wbudowanej uszczelki, więc również można przechowywać w nim różne substancje. W domu idealnie sprawdzi się do odmierzania płynów, przypraw, soli, cukru, wody, galaretki lub mąki. Mądrze przemyślana konstrukcja umożliwia mycie produktu również w zmywarce. Na naszej stronie internetowej dostępny jest szereg różnych pojemników z miarką, o rozmaitych pojemnościach i rozmiarach - wszystko można dostosować do swoich potrzeb.

Rozwiązaniem pomagającym zaoszczędzić czas jest pojemnika na mleko z miarką. Wystarczy odmierzyć dowolną ilość mleka i zrobić poranne płatki lub shake. Tego typu pojemnik jest bardzo często wykorzystywany przez mamy do przygotowywania posiłku maluszkom lub odmierzenia odpowiedniej porcji mleka. Jak zatem widać, przyda się każdemu użytkownikowi kuchni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl