Organizer przenośny

Organizery przenośne sprawdzają się w sytuacji, gdy musisz uporządkować niezbędne na co dzień śrubki, zatyczki, czy też inne, drobne akcesoria. Co ważne, taki organizer możesz łatwo zabrać ze sobą tam, gdzie chcesz. Jest kompaktowy i bardzo poręczny. Organizery przenośne są dostępne w całej gamie kolorów i rozmiarów, wykonywane głównie z wytrzymałego tworzywa. Te przenośne skrzynki narzędziowe są często spotykane w garażach, ale można je wykorzystywać również dla innych potrzeb, nie tylko do narzędzi.

Organizer Multi QBrick System Two Patrol

Organizer Multi QBrick System Two Patrol
Organizer Multi QBrick System Two Patrol

Dostępność: Brak produktu

Cena: 22,56 zł (netto: 18,34 zł )

QBrick System Two Organizer Flex Plus Patrol

QBrick System Two Organizer Flex Plus Patrol
QBrick System Two Organizer Flex Plus Patrol

Dostępność: 2 szt.

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
szt.

QBrick System Two Organizer Plus Patrol

QBrick System Two Organizer Plus Patrol
QBrick System Two Organizer Plus Patrol

Dostępność: Brak produktu

Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )

Co przechowywać w przenośnym organizerze?

Przenośne organizery narzędziowe są również wygodne w kuchni. Jeżeli kochasz zbierać kuchenne gadżety, są dla ciebie idealnymi systemami przechowywania. Dzięki organizerom nie będziesz mieć już kłopotów z kupowaniem i przechowywaniem gadżetów, gdy ich potrzebujesz. Organizer przenośny przyda się również w pracowni rzemieślniczej. Można w nim przechowywać farby, nici do haftowania itp. Jeśli lubisz decoupage, przechowasz w nim niezbędne tasiemki, guziki, farbki, czy też brokat. Przenośne pudełko sprawdzi się także w pokoju dziecka. Z pewnością będzie nie tylko praktyczne, ale i oryginalne, szczególnie jeśli wystrój pomieszczenia nawiązuje do motoryzacji.

Ponadto każde gospodarstwo domowe musi mieć skrzynkę z niezbędnymi narzędziami i sprzętem. Nawet jeśli nie jesteś uzdolniony w tym kierunku nigdy nie wiesz, kiedy możesz potrzebować narzędzi i sprzętu do ważnych napraw w domu. Dlatego organizer przenośny będzie dla Ciebie gadżetem niezastąpionym. Ponadto taki organizer to bardzo dobre rozwiązanie na przechowywanie swoich narzędzi, ponieważ zawsze możesz je w wygodny sposób zabrać ze sobą i przenieść w dogodne miejsce.

Jeśli chcesz uniknąć bałaganu z narzędziami, utrzymać swój warsztat w porządku – organizer przenośny będzie dla Ciebie naprawdę dobrym rozwiązaniem. Ułatwi Ci wyszukiwanie poszczególnych narzędzi, zwłaszcza jeśli masz ich dużo. Dodatkowo segregacja narzędzi według rozmiaru i użycia może być bardzo przydatna.

Organizer przenośny: szeroka oferta

Istnieje wiele pudełek z narzędziami, które mogą być odpowiednie dla Twoich potrzeb, jednak w naszej ofercie znajdziesz wiele ich rodzajów i dopasujesz do swoich indywidualnych potrzeb. Ponadto w naszej ofercie na stronie internetowej znajdziesz inne rozwiązania do przechowywania, takie jak szafy balkonowe, szafki balkonowe, pojemniki z pokrywką, pudełka przezroczyste, kosze plastikowe, walizki narzędziowe. To proste sposoby na estetyczną oraz bardzo efektywną organizację.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl